معجزه ی کولا

نوشابه بخرید،اما نخورید.

نوشابه کولا یا همون نوشابه سیاه یکی از پرمصرف ترین و مضرترین نوشیدنی های دنیا محسوب میشه.ولی اقلا گوش ما ایرانی ها در مورد این قضیه تا به امروز بدهکار نبوده و همچنان میخوایم به عنوان بزرگترن مصرف کننده نوشابه در جهان شناخته بشیم.

کولا خارج از بدن بسیار میتونه مفید فایده قرار بگیره.به عنوان مثال میتونه دوست خوبی برای ماشین هاتون باشه.به این صورت که یه تیکه فویل آلومینیوم رو در یه لیوان نوشابه حل کنید و بعد نوشابه رو روی زنگ زدگی سپر ماشین بریزید.یا برای از بین بردن زنگ زدگی جلوی شیشه ماشین ازش استفاده کنید.

لک بد منظره روغن ماشین روی موزاییک به راحتی با کمک نوشابه قابل رفع ورجوع هست.

حالا که با نوشابه به سراغ ماشین رفتید بقیه بطری رو دور نریزید.برای اینکه چمن های سرسبز تری داشته باشیدماهی یک بار روی اونها کولا بپاشید.

البته برای پاک کردن درز کاشی ها هم میتونید از این ماده استفاده کنید.

اگه از آخرین هنرنمایی آشپزی تون یه تابه سوخته به جا گذاشتید،مقداری نوشابه رو  در داخل تابه بریزید و بذارید بجوشه تا لکه های سوخته به راحتی از اون جدا بشه..

برای از بین بردن رسوب سماور هم میشه از کولا استفاده کرد.

دولیتر نوشابه برای پاک کردن رسوب و زنگار استخر کافیه.بذارید کولا با آب یک روز در استخر بمونه و بعد آب استخر رو خالی کنید و از نتیجه لذت ببرید.

کولا لکه های موزائیک رو به راحتی از روی فرش و دیوار میتونه پاک کنه.

یکی از مصیبت های دنیا چسبیدن آدامس به مو یا لباس آدم هست.اما نوشابه سیاه میتونه به راحتی اون رو از هر سطحی پاک کنه.

خب حالا خودتون قضاوت کنید.چیزی که میتونه از روغن موتور ماشین تا رسوب آهک رو در خودش حل کنه، با دندون ها و دستگاه گوارش شما چه کار خواهد کرد.