1-قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره ها

قهرمانی تیم فوتبال ساحلی ایران/ کارتون: طاهر شعبانی
 
خبر قهرمانی تیم فوتبال ساحلی این روزها بین موج خبری مذاکرات ژنو گم شد برای همین من اینجا این خبر رو خبر اول میارم انصافا خیلی زحمت کشیدن با کمترین امکانات و با وجود ناداوری فراوان تیم روسیه رو شکست دادند و بزرگترین افتخار تاریخ ملی فوتبال ساحلی رو کسب کردند و باعث افزایش غرور ملی شدند.
 
2-واکنش ها به توافق ژنو:
اسرائیل توافق با ایران را توافقی بد دانست.
عصبانیت رژیم اشغالگر از مذاکرات مثبت ایران/ کارتون: محمدعلی خلجی
 
هیگ: توافقی که انجام شد برای دنیا و ایرن خوب است.
لاوروف:5+1حق غنی سازی ایران را به رسمیت شناخت.
کری: در این توافق نامه حق غنی سازی ایران به رسمیت شناخته نشده است.
ظریف: متن توافق نامه مشخص است و کشورها در شانی نیستند که حق غنی سازی ایران را به رسمیت نشناسند.
توپ ظریف در زمین حریف/ کارتون: محمدعلی رجبی
 
اوباما:توانستیم گسترش برنامه ی هسته ای ایران را متوقف و بخش هایی از آن را به عقب ببریم. با این کار از دسترسی به ایران به بمب اتم جلوگری کردیم.
بازتاب توافقات هسته ای ایران با اجلاس 1+5/ کارتون: محمد کارگر
 
از 100میلیارد دلار دارایی خارجی ایران به دلیل تحریم تنها 30میلیارد دلار قابل دسترس است.
نامه ی رئیس جمهور به رهبر:فرزندان انقلابی شما توانستند حقانیت ملت ایران در فعالیت های هسته ای را در صحن بین المللی اثبات کنند/ حقوق هسته ای ملت ایران مورد اذعان قدرت های جهانی قرار گرفت.
پاسخ رهبر به رئیس جمهور:دستیابی به آنچه مرقوم داشته اید درخور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته ای است/ایستادگی در برابر زیاده خواهی ها همواره شاخص خط مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.
یکی از مقامات دولتی عربستان از این توافق اعلام ناراحتی کرد/عربستان و رژیم صهیونیستی تنها کشورهایی هستند که از این توافق ابراز نگرانی کردند.
ناکامی اسرائیل و عربستان و توافقات اجلاس هسته ای ایران/ کارتون: محمود نظری
 
در کل امیدواریم که این توافق نامه به نفع کشورمون باشه که تا اونجایی که از ظاهر امر هم پیداست اینطوره اما بندهایی از اون هست که شاید برای ما چندان خوشایند نباشه و به نوعی از گسترش و توسعه برنامه ی هسته ای جلوگیری میشه. خب این اتفاق هم چندان غیر طبیعی نیست طبیعتا شما در یک مذاکره یک امتیازاتی باید بدید تا بتونید امتیازات دیگری بگیرید اما اینکه وزن امتیازاتی که دادیم در برابر امتیازات دریافت شده چقدر هست الله اعلم.. بالاخره باید تکلیف این تناقض گویی ها هم معلوم بشه.
در کل به دیپلمات های کشورمون خسته نباشید میگیم و امیدواریم این تلاش ها اثر حقیقی و بلند مدت داشته باشه.